Kolejne osiągnięcie młodzieży LO z Dukli

Miło nam poinformować, że Emilia Liwacz, uczennica kl. II i Klaudia Krakowska, uczennica kl. III zostały laureatkami w powiatowym konkursie plastycznym „Moja Niepodległa”.  W konkursie wzięło udział 227 prac uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wśród których zostało nagrodzonych 30 uczestników.

Tematem przewodnim konkursu była wizja Polski Niepodległej, w nawiązaniu do zbliżających się obchodów Święta Niepodległości.  Konkurs został zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Korczyny oraz Starostwo Powiatowe w Krośnie i posła na Sejm RP Piotra Babinetza. Jak wspomniała prezes KGW, pani Renata Pelczar celem konkursu był rozwój i promocja uzdolnionych artystycznie uczniów.

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć 11 listopada w Dworze Szeptyckich. GRATULUJEMY SUKCESU I ŻYCZYMY DALSZEJ MOTYWACJI DO SAMOROZWOJU!!!