Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu „Ready for English Adventure”

W dniu 16 lutego odbył się w naszej szkole II etap powiatowego konkursu z języka angielskiego „Ready for English Adventure”. Była to już ostatnia część pierwszej edycji tego konkursu. Do finału zakwalifikowało się 16 uczniów szkół podstawowych z klas VI- VIII. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test składający się z pięciu części, w których mogli wykazać się wiedzą ogólną oraz informacjami o kulturze Wielkiej Brytanii.

Miło nam poinformować, że laureatami konkursu są:

I MIEJSCE – Grzegorz Wołtosz, SP Jasionka

II MIEJSCE –  Dominika Folcik, SP Lubatowa

III MIEJSCE – Maja Skrzęta, SP Dukla

Wyróżnienie dla:

• Grzegorz Bara, SP Miejsce Piastowe
  • Emilia Raczkowska, SP Łęki Dukielskie

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas w naszej szkole.

Zapraszamy laureatów i osoby wyróżnione po odbiór nagród w piątek, 1go marca do LO w Dukli, o godzinie 12:00.

Ogromne podziękowania należą się sponsorom tego konkursu: MOSiR Dukla, Piekarnia Cukiernia Przełęcz Dukla, Bank Pocztowy, Księgania Dukla – Anna Szczepanik, Saturn Zabawki i art szkolne – Anna Brekiesz, Wydawnictwo Pearson. Dzięki naszym sponsorom, mamy możliwość nagrodzić laureatów wartościowymi nagrodami.

Zapraszamy uczniów na kolejne edycje „Ready for English Adventure”.