Dni Otwartych Drzwi w LO w Dukli

31 maja Liceum Ogólnokształcące w Dukli otworzyło swe gościnne drzwi dla ósmoklasistów z okolicznych szkół podstawowych.

W harmonogramie tego wydarzenia było zademonstrowanie naszym gościom możliwości jakie ma do zaoferowania LO w Dukli. W organizację tego dnia zaagażowali się zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Odwiedzający nas uczniowie, mieli okazję zapoznać się z sztukami walki na pokazowej lekcji samoobrony. Ósmoklasiści mogli zobaczyć siłownie i MOSiR, z których nasi uczniowie korzystają bezpłatnie.

Uczniowie LO przygotowali pokazy z ratownictwa, oraz zademonstrowali sprzęt wojskowy, który mogli wypróbować nasi goście. Natomiast, w salach klasowych były przygotowane inne rodzaje rozrywki.

Dodatkowo gościliśmy u siebie przedstawicieli Straży Pożarnej, Komendy Policji, Straży Granicznej i  WOT z Sanoka.

Wszystkim, którzy wzięli udział w promocji naszej szkoły, serdecznie dziękujemy. Składamy również podziękowania tym, którzy zechcieli nas odwiedzić i mamy nadzieję, że nasz Dzień Otwartych Drzwi pomoże im w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. Być może spotkamy się z naszymi gośćmi, po wakacjach już jako uczniami naszej szkoły.

Do zobaczenia zatem!